Międzynarodowy Dzień Kropki.

• 2022-09-07 13:41:54

15 września to dzień, w którym na całym świecie obchodzimy Dzień Kropki. Święto to swój początek zawdzięcza książce Petera H. Reynoldsa pt. „The Dot”, w której poznajemy historię Vashti, dziewczynki, która nie wierzyła w swoje możliwości plastyczne, ale dzięki nauczycielce plastyki i malutkiej kropce – uwierzyła w siebie.

Międzynarodowy Dzień Kropki.

Organizatorzy Międzynarodowego Dnia Kropki w naszej szkole – Samorządy Mały i duży zaprosili wszystkich uczniów i nauczycieli do udziału w konkursie „Wesoła Kropka”.  Uczestnicy wykonali swoje kropki w różnorodnej technice i powiesili na wcześniej przygotowanym drzewie. Powstały kropkowe „dzieła sztuki”. Dzień Kropki to święto kreatywności, rozwijania ukrytego talentu, wiary we własne możliwości, a przede wszystkim zabawy. Podczas tego święta uczniowie nie zapomnieli też o założeniu ubrań w kropki, często sami zaprojektowali swoje koszulki. Dzień kropki miał uświadomić, że każdy ma jakiś talent, który czasami drzemie gdzieś głęboko i czeka na odkrycie.

Międzynarodowy Dzień Kropki. zdjecie 0 Międzynarodowy Dzień Kropki. zdjecie 1 Międzynarodowy Dzień Kropki. zdjecie 2 Międzynarodowy Dzień Kropki. zdjecie 3 Międzynarodowy Dzień Kropki. zdjecie 4 Międzynarodowy Dzień Kropki. zdjecie 5 Międzynarodowy Dzień Kropki. zdjecie 6 Międzynarodowy Dzień Kropki. zdjecie 7 Międzynarodowy Dzień Kropki. zdjecie 8 Międzynarodowy Dzień Kropki. zdjecie 9 Międzynarodowy Dzień Kropki. zdjecie 10